W związku z urlopem, zamówienia złożone w dniach 09.06 - 28.06 będą realizowane od 29.06.
  • Klawiatura 65% Weikav Record ALICE Barebones DIY

Brak towaru
499.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru

Klawiatura mechaniczna ALICE 65% Weikav Record

 

Weikav Record Alice 65% to nie tylko zwyczajna klawiatura mechaniczna, to świetna podstawa do przygody z ergonomicznym stanowiskiem komputerowym. Skupiając się na komforcie, precyji i estetyce, ten projekt Barebones zaprasza do przedefiniowania doświadczenia pisania.

Jest to klawiatura Barebones, a więc nie posiada w zestawie switchy (przełączników mechanicznych) oraz keycapów (nakładek/klawiszy). Do zbudowania klawiatury opierającej się na Weikav Record ALICE należy zaopatrzyć się w 67 switchy do klawiatury mechanicznej oraz zestaw keycapów, przystosowany do klawiatur ze spacją SPLIT.

Gotowa klawiatura pokazana na zdjęciach to wizualizacja gotowego projektu. Do produktu nie są dołączane switche oraz keycapy ze zdjęć!

image

Klawiatura ergonomiczna

Klawiatura mechaniczna Weikav Record Alice 65% kwalifikuje się do rodziny klawiatur ergonomicznych. Dzięki swojej podzielonej na dwie części budowie, dłonie dużo wygodniej układają się na klawiaturze, skutkując mniejszym napięciem na nadgarstkach. Jest to bardzo polecany układ klawiatury dla osób które chcą zacząć przygodę z klawiaturami ergonomicznymi.

Hot Swap 7 RGB

Klawiatura posiada PCB wspierającą bezproblemową wymianę switchy Hot-Swap. Dzięki temu bez konieczności lutowania wymienimy jej switche. Jest kompatybilna z wszystkimi switchami south-facing 3 oraz 5-pinowymi. Wspiera podświetlenie RGB.

Obudowa z aluminium

Obudowa klawiatury mechanicznej Weikav Record Alice wykonana jest z Aluminium CNC. Plate wykonany jest poliwęglanu. Klawiatura wyciszona jest dzięki piance PORON w obudowie, piance PORON pod plate'em oraz pianką IXPE pod switche.

Wygoda podczas pisania

Klawiatura posiada budowę Leaf-spring-mount. Działa ona na zasadzie bardziej rozbudowanego typu gasket-mount. PCB opiera się na elastycznych miedzianych ramionach, uszczelnionych na końcach gumkami. Taka budowa daje duże możliwości uginania się podczas naciskania klawiszy. Redukuje to dźwięk oraz poprawia komfort pisania.

Specyfikacja

  • Model: Record Alice
  • Ilość klawiszy: 67 
  • Połączenie: USB-c
  • Wykonanie obudowy: Aluminium CNC
  • Materiał: Stop aluminium 6063
  • Konstrukcja: Leaf-spring-mount (Konstrukcja oparta o amortyzujące miedzane ramienia, które podtrzymują PCB. Bardziej rozwinięta forma Gasket-Mount)
  • Hot Swap: Tak
  • Podświetlenie: RGB South Facing
  • VIA Support


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie