W związku z urlopem, zamówienia złożone w dniach 09.06 - 28.06 będą realizowane od 29.06.
  • Klawiatura 80% Zuoya GMK87 Czarna Barebones DIY

Sprawdź też białą!
349.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Dostępny

Klawiatura mechaniczna DIY Zuoya GMK87

Klawiatura mechaniczna do samodzielnego złożenia! Marzy Ci się klawiatura, w której to TY ustalasz feeling pisania oraz jak klawiatura będzie się prezentować? Dobrze trafiłeś! Ta klawiatura mechaniczna może zaoferować sobą niezapomniane doświadczenie, jakim jest zbudowanie customowej klawiatury pod własne widzimisię.

 

Klawiatura Barebones 80% TKL

Klawiatura Barebones DIY oznacza, że sam podejmujesz decyzję jakie switche oraz keycapy założysz swojej klawiaturze mechanicznej, ponieważ w zestawie ich nie znajdziesz. Klawiatura wspiera hot-swap, więc możesz do nie włożyć wszystkie 3-pinowe oraz 5-pinowe switche, bez konieczności lutowania. 

 

Bezprzedowość

Klawiatura Zuoya GMK87 może być podłączona do urządzenia nie tylko za pomocą przewodu, ale także bezprzewodowo z dwoma możliwościami:

  • Bluetooth 5.0 dzięki któremu bez problemu połączymy się z każdym np laptopem czy komputerem, który posiada odbiornik bluetooth
  • 2,4GHz z odbiornikiem, który umożliwi bezprzewodowe podłączenie z dużo niższymi opóźnieniami niż w przypadku bluetooth

 

Gasket mount

Styl budowy klawiatury, który opiera się o silikonowe uszczelki, dzięki którym PCB jest bardziej amortyzowane. Daje to dużo miększe uczucie podczas naciskania klawisza oraz wygłusza klawiaturę. Dla podniesienia poziomu aktustyki, klawiaturę dodatkowo wygłusza pianka izolacyjna.

 

RGB South Facing

GMK87 Barebones wpiera pełne podświetlenie RGB pod każdym switchem, które programować można stosując skróty klawiszowe znajdujące się w instrukcji.

 

Specyfikacja

Layout - 80%

Hotswap - Tak

Liczba klawiszy - 85 + 1 pokrętło

Łączność przewodowa - USB-C

Łączność bezprzewodowa - Bluetooth / 2.4G

Mounting style - Gasket mount

Plate - Poliwęglan (PC)

Materiał obudowy - ABS

Stabilizatory - Plate mount (fabrycznie nasmarowane)

Orientacja switchy - South-facing

Hotswap - Tak

N-key rollover - Tak

Pojemność baterii - 3000mAh

Kompatybilność z VIA

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie