W związku z urlopem, zamówienia złożone w dniach 09.06 - 28.06 będą realizowane od 29.06.
  • GMK Clone Galaxy Keycap Set

189.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Dostępny

Klawisze do klawiatury mechanicznej w stylu Galaktyki

Przedstawiamy zestaw klawiszy GMK Clone Galaxy, który przeniesie Cię w głąb kosmosu przy każdym użyciu Twojej klawiatury. Ten zestaw zawiera aż 129 klawiszy, wykonanych z wysokiej jakości tworzywa PBT, zapewniających nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość i komfort podczas pisania.

Zestaw oferuje profil Cherry - jeden z najpopularniejszych profili na rynku. Dzięki temu Twój sposób korzystania ze swojej klawiatury będzie jeszcze bardziej ergonomiczny i przyjemny. Ponadto, dzięki technice nadruku Dye-Sublimation użytej do stworzenia wzoru galaktycznego na każdym klawiszu, możesz być pewien jego trwałości bez obawy o ścieranie się grafiki pod wpływem codziennego użytkowania.

image

Pasuje do różnych rozmiarów

Ten wyjątkowy zestaw GMK Clone Galaxy pasuje do wielu rozmiarów klawiatur - od tych najmniejszych znanych jako 61-key po większe o 108 klawiszach. 

Pojedyncze klawisze lub całkowita zmiana wyglądu

Niezależnie od tego, czy chcesz tylko kilka kluczy z wzorem galaktycznym na swojej klawiaturze, aby nadać jej dodatkowego stylu, czy też planujesz całkowicie zmienić wygląd swojego zestawu GMK Clone Galaxy - ten produkt będzie idealny dla Ciebie. Możesz dowolnie komponować swój własny projekt i stworzyć unikalną wersję klawiatury dostosowaną do Twoich preferencji.

Eksploruj kosmiczne możliwości

Zestaw GMK Clone Galaxy to więcej niż tylko zestaw klawiszy - to zaproszenie do odkrywania nieskończonych możliwości w świecie pisania i użytkowania Twojej klawiatury. Dzięki wysokiej jakości materiałom używanym do produkcji tych klawiszy oraz staranne dopasowanie do różnych rozmiarów, możesz cieszyć się nie tylko estetyką, ale również trwałością i komfortem podczas korzystania z Twojej ulubionej maszyny do pisania.

Specyfikacja

  • 129 klawiszy
  • PBT
  • Profil: Cherry
  • Dye-Sublimation
  • Pasuje do klawiatur w rozmiarze: 61/64/68/78/84/87/96/98/104/108

image

Layout ANSI
Profil CHERRY
Materiał PBT
Shine Through Nie
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie